3 grudnia 2021 Autor agramza 0

Chcę gryzaki zanim zjedzą mi choinkę! – czyli o świętach słów kilka

Prezenty-dla-królików-i-gryzoni

Jak już pewnie część z Was wie nie popieramy prezentów w formie żywych zwierząt ale… PREZENT DLA ZWIERZAKA I JEGO OPIEKUNA JAK NAJBARDZIEJ TAK!

Dlaczego nie słodkiego zwierzaczka w pięknym błyszczącym pudełku? 

Po pierwsze na nadejście każdego zwierzaka trzeba się porządnie przygotować! Począwszy od wiedzy na temat warunków, behawioru, wymagań aż do samego przygotowania przestrzeni do życia. Nie zapominajmy, że zwierzęta są częścią naszego życia! Dlatego tak ważne jest przygotowanie w nim miejsca dla zwierzaka!

            A co jeśli zwierzak-prezent się nie spodoba? Nie można zwrócić jak zabawki! A przynajmniej nie powinno się do tego dopuszczać! Pamiętajmy, że nawet przy najsłodszym puchatym króliczku będą obowiązki. 

Mam już zwierzaka! Chcę prezent dla niego!

I nie ma w tym nic dziwnego ani złego! Dla wielu osób zwierzaki są częścią rodziny, dlaczego nie sprawić im prezentów? Pod naszą rodzinną choinką zawsze znajdzie się coś dla pupili! 

Pachnące ziółka

Szukasz pachnących, pięknych ziół? Ogromny wybór różnych ziół w paczkach o różnej gramaturze znajdziesz na www.gadep.pl oraz w sklepie stacjonarnym. Dobierz sam zioła które lubi Twój zwierzak!

Akcesoria do klatki

            Materiałowe i drewniane akcesoria do klatek! Kto nie marzy o pięknie i bezpiecznie wyposażonej klatce lub wybiegu! Domki, paśniki, tunele, półki, kąpielówki to wspaniały prezent!

Chcę gryzaki zanim zjedzą mi choinkę!

            Pamiętajcie że gryzonie i króliki nie powinny jeść choinki. W paczce pod choinką umieśćcie gałązki oraz korzenie bezpieczne dla tych zwierząt. Znajdziecie u nas gałęzie jabłoni, maliny, gruszy, gryzakowe zestawy, mixy gałązkowe, korzenie mniszka, dzikiej róży, topinamburu i wiele innych! 

Może gryzaki są fajne, ale ja potrzebuje karmę

            Znajdziecie u nas granulaty Versle Laga z serii Complete oraz Cunipic z serii Alpha Pro od 500 g do nawet 8 kg! 

Worek z prezentami? Wolę wór siana!

            O GADEPowym sianku krążą plotki, że jest wyśmienite. Przekonajcie się sami! Znajdziecie u nas Samo Siano oraz Siano z dodatkami pachnących ziół (rumianku, truskawki, babki lancetowatej, kwiatów, pokrzywy i innych). Na pewno znajdziesz coś dla swojego zwierzaka!

A czy ktoś pomyślał o fundacjach?

            Voucher podarunkowy to idealny prezent dla fundacji, która zrealizuje go w naszym sklepie i zakupi produkty najbardziej im potrzebne! Do voucheru zazwyczaj dorzucamy też coś od siebie także warto!

Gdybyście jednak zapomnieli o zakupie prezentu bądź po prostu z innej przyczyny potrzebowali go natychmiast to zapraszamy na zakupy stacjonarne do sklepu w Poznaniu! -> GADEP W POZNANIU