O nas

GADEP akcesoria dla zwierząt to przede wszystkim ekipa  miłośników zwierząt, przyrody i otaczającego świata. W 2015 roku dla naszych szczurów powstało pierwsze wyposażenie do klatki  i tak zaczęliśmy przygodę szyjąc akcesoria dla zwierząt. Obserwując nasze zwierzęta jako pierwsi wymyśliliśmy domy dla gryzoni i małych zwierząt z twardym dnem, które do dnia dzisiejszego są naszym znakiem rozpoznawczym i, co najważniejsze, pokochały go zwierzęta i ich opiekunowie.

Wszystkie nasze wyroby są przez nas osobiście szyte ze szczególną starannością a celem jest to, aby domy, hamaki czy inne rzeczy były jak najbardziej trwałe.

Mamy ciągły niedosyt rozwoju, aby spod naszych rąk wychodziły coraz lepsze rzeczy, dlatego można znaleźć u nas wyposażenie również z okuciami kaletniczymi wraz z łańcuszkami, co sprawia, że zaczepy hamaków są solidniejsze i trwalsze. Wymyślamy półki, pokrowce na wkłady chłodzące, domy z kieszeniami na wkłady chłodzące a wszystko po to, aby zwierzętom zapewnić komfortowe warunki w ich „domu” .

Kolejny krok który robimy, to poszerzenie naszego asortymentu o zioła dla gryzoni i królików.
W naszym sklepie można znaleźć zioła oraz specjalnie przygotowane mieszanki dedykowane szynszylom, koszatniczkom i królikom. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas zioła i mieszanki ziołowe były dobrej jakości a zwierzętom dostarczały niezbędnych witamin i minerałów. Dbając  o jakość produktów wszystko pakujemy ręcznie w specjalne ekologiczne woreczki biodegradowalne, bezpieczne dla środowiska .

Drodzy miłośnicy zwierząt, czujcie się u nas dobrze, chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, doradzimy i sprawimy aby czas poświęcony u Nas był przyjemną chwilą.

Serdecznie witamy 🙂